Пошук

Студентська республіка. Флеш-моб.

 

«Студентська республіка» – найбільш очікуване дійство для української молоді, шанс для ініціативних лідерів зробити свій вклад у розвиток студентського самоврядування країни, у захист прав та інтересів юнацтва.

31 липня 2014р. на території Вінницького торговельно-економічного інституту більше 40 студентів створили живий герб України, співали гімн і скандували патріотичні гасла, серед студентів були наші дві активістки, Лещенко Олена – Голова Студентського Самоврядування та Кузьменко Ольга – Депутат Студентського Парламенту.

Після цього флеш-мобу учасників заходу чекав перегляд фільму «Небесна сотня» з циклу «Зима, що нас змінила». Студенти зізналися, що їм важко згадувати всі страждання, які пережила Україна за останні місяці. Студреспубліканці й самі неодноразово були на Майдані під час і після революційних подій у Києві, тому, не стримуючи емоцій, розповідали про свої враження. Оскільки тема завдання звучала «Як ми будуватимемо нову модель України», активісти влаштували громадські обговорення фільму та ділилися ідеями розвитку держави.

Учасники команди планують провести ще не один такий захід. Вінничани неодмінно впораються з усіма завданнями та пройдуть будь-які перешкоди.

 

 
15.06.2016 12:42